Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Všechny naše produkty jsou vyráběny s maximálním ohledem na životní prostředí a obsažené ingredience jsou poctivě vybírány z co nejpřírodnějších zdrojů tak, aby byly šetrné a pokud možno přínosem pro zdraví lidí, kteří si je oblíbili. Díky maximální koncentraci účinných látek stačí malé dávkování a není zapotřebí velká spousta plastových obalů a pohonných hmot na přepravu.

Vaše důvěra je nám cenností a děláme všechno pro to, abychom si ji zasloužili.

Úklidové prostředky

Všechny naše úklidové prostředky vyrábíme tak koncentrované, jak vůbec je možné je vyrobit, protože to, co je na světě nejdražší, je: „ VOZIT VODU PO SVĚTĚ! PROČ? KDYŽ KAŽDÉMU TEČE VODA Z VODOVODU A MŮŽE SI JI DOMA POHODLNĚ NATOČIT! „
Většina našich úklidových prostředků se ředí, aby se následně ušetřila spousta plastů, které je potřeba složitě likvidovat. Ředění je velmi jednoduché, jen je důležité si zakoupit k výrobku také ředící lahev k opakovanému použití, na které jsou vyznačené ředící rysky. Tyto ředící lahve a rozprašovače jsou vysoce kvalitní a vydrží Vám několik let.

Z jednoho 0,5l superkoncentrovaného výrobku získáme 6 – 11 půllitrových produktů k aplikačnímu použití.

Pokud najdete na etiketách našich výrobků věty nebezpečnosti, které se Vám nezdají být zcela šetrné, berte prosím v potaz, že držíte v rukou max. koncentraci účinných látek, které mají odmašťovat nádobí, odstraňovat zašlou špínu, leštit okna, odstraňovat vodní kámen i po naředění a takto koncentrované nepatří do očí nebo dlouhodobě na ruce. Po naředění se snižuje jak koncentrace účinných látek, tak i případná dráždivost očí či kůže. Všechny naše výrobky byly dermatologicky testovány na lidských dobrovolnících a nejsou v aplikačním ředění dráždivé.

Žádný z našich výrobků nikdy nebyl testovaný na zvířatech.

Pokud odstraňujeme vodní kámen či zašlou špínu, např. na rámech oken po zimě, je lepší přípravek aplikovat dle návodu na obalu a nechat 15-20 minut působit, než si třeba vypijete kávu.
Věříme, že úklid s našim systémem Vám bude zábavou a usnadněním spousty práce.

Praní prádla

PROČ PRÁVĚ PRACÍ PROGRAM PERMON?
Permon je český, kvalitní, funkční, za dobrou cenu, přátelský k lidskému zdraví i k přírodě. Neobsahuje žádné fosfáty ani zeolity. Pere při nízkých teplotách. V prádle po vyprání a vymáchání nezůstávají žádné složky, které by se mohly následně vstřebávat do pokožky a způsobovat kožní ekzémy a alergie. Mnoha dětem pomohl, protože byla odstraněna příčina vzniku jejich problému. Po použití se PERMON odbourává v přírodním prostředí během několika hodin až dnů, oproti desítkám let u agresivní chemie.

Zdraví z přírody a potravinové doplňky

V našem sortimentu najdete vše, co chrání přírodu a podporuje lidské zdraví a harmonizuje lidský organismus.
Super potraviny – lněné semínko, chia semínko, lněné panenské oleje, panenský olej z černuchy seté, čaj z citronové trávy, koncentrované ovocné šťávy Clubíno.
Doplňky stravy – Vitatonic, Fytotonic a Energoton jsou přírodní bio nápoje, které spojují nejnovější zkušenosti vědců a odborníků s dávnou moudrostí našich předků, kteří využívali bylin k harmonizování lidského organizmu.
Tyto nápoje jsou v koncentrované formě a ředí se vodou dle Vaší chuti, obsahují vitamíny, minerály a bylinné výtažky.
Jsou lehce vstřebatelné, protože jsou v tekuté formě. Výhodou je, že jsou porcované, a tím si na cesty nemusíte brát s sebou celé balení.

Používáním těchto produktů získáme – preventivní posilování imunitního systému, ochranu proti chronické únavě, zvýšení energie, vitality a práceschopnosti, doplnění běžného stravování i při dietách, snížení účinků toxických látek.

Vybírejme pečlivě svoje pomocníky v domácnosti! Když každý uděláme málo, společně uděláme mnoho pro sebe, pro ostatní i pro příští generace.

Za sto let nebude důležité, kolik peněz jsme měli na kontě, jak velký jsme měli dům, ale v jakém stavu jsme zachovali naši planetu našim dětem.

V našich srdcích je velmi silná touha – mít zdravé děti.

V srdcích našich dětí je stejně silná touha!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.