Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Překonává sám sebe a ukazuje ostatním co všechno může člověk dokázat svým přáním, svým rozhodnutím, svojí vytrvalostí, svou vůlí.

My pomáháme jemu a on pomáhá nám!

 

trochu hraji stolní tenis
trochu lyžuji
trochu cestuji
trochu fotím
trochu hraji tenis
trochu házím šipky
trochu posiluji
a mojí láskou je moje rodina a sledge hokej. 
Tomáš Kvoch přišel v roce 1988 o obě nohy při naskakování do rozjetého vagónu, když ho vystrčila průvodčí. Tomáš je oboustranný nadkolenní amputář. Před úrazem hrál hokej, tenis a stolní tenis.

Za svoji bohatou kariéru už hrál v šesti klubech sledge hokeje. Ve čtyřech z nich pomáhal i s jejich rozvojem. V roce 2000 začínal ve Zlíně, v té době to byl jediný klub v České republice. V roce 2002 byl u začátků klubu v Kolíně a ve stejném roce pomáhal se startem Českého poháru. V dalším ročníku pomohl Českým Budějovicim k mistrovskému titulu.
Mistři České republiky

V semifinále vyhráli Králové z Českých Budějovic nad Olomoucí 1:0. Na tento gól Tomáš Kvoch přihrával. Ve finále zvítězili českobudějovičtí Králové nad Zlínem 3:0. Všechny tři góly vsadil do brány Tomáš Kvoch. A tak se Králové z Českých Budějovic stali mistry České republiky ve sledge-hokeji! A co na to Tomáš? “Za hokejový tým Českých Budějovic hraji jeden rok. Trénujeme 2 – 3 x v týdnu. A jak se cítím po našem vítězství? Cítím se jako král. Jako král ENERGOTON!”
“Protože tolik síly a tolik energie jsem měl jen díky potravinovému doplňku ENERGOTON. Díky Energotonu jsem zvládal náročné tréninky i zápasy. Používání Energotonu výrazně zvyšuje dynamičnost organismu. Finále bylo velmi vyčerpávající. Ve třetí třetině ostatní hráči odpadávali, ale já jsem hrál dál a dával góly. A tak naše vítězství má pro mne jméno Energoton. Jsem velmi spokojen!“ Tomáš Kvoch, Pardubice
O rok později získal titul i s Olomoucí, a pak se přesunul do nově vzniklé Sparty, kde vybojoval třetí triumf v řadě. A konečně v sezoně 2007/2008 získal titul také Karlovým Varům.
V létě se Tomáš Kvoch věnuje tenisu. V Guinessově knize rekordů je zaznamenán jeho skvělý výkon z roku 1999 zdolání Sněžky na vozíku. V roce 2000 dokonce zdolal Sněžku po rukách, bez vozíku. Mimo to ještě zdolal pět nejvyšších hor (Praděd, Lysou horu, Boubín, Klínovec a Sněžku) České republiky za pět dní.
Ve sledge hokeji slavil postup na paralympijské hry ve Vancouveru na loňském světovém šampionátu. Vloni ještě jako hráč Olomouce, se kterou získal bronz. Letos už jako Žralok v Karlových Varech.

Tomášovi úspěchy s českou reprezentací

2007 Mistrovství Evropy v Itálii – 2. místo
2008 Mistrovství světa v USA v Bostonu, skupiny B – 2. místo
2009 Mistrovství světa v ČR v Ostravě, skupiny A – 5. místo, které bylo kvalifikační na postup na Paralympiádu v Kanadském Vancouveru.
Čeští sledge hokejisté obsadili na paralympiádě 5. místo

Tomáš Kvoch, český reprezentant ve sledge hokeji na paralympijských hrách ve Vancouveru 2010 http://www.mr-sport.cz/paralympijske-hry-2010/
Medaile potěší, ale radost ze sportu je pro mne velmi důležitá. A tím největším úspěchem je narození našeho syna Kubíka 9.11.2004.

Na invalidním vozíku na Sněžku a do Guinessovi knihy rekordů!

Tomáš Kvoch z Pardubic 1. srpna 1999 vyjel na mechanickém invalidním vozíku po trase Pec pod Sněžkou (náměstí – 890 m n m.) – Richterovy boudy – chata Výrovka – Luční bouda na vrchol Sněžky ( 1602 m n m. ) za 9 hodin 18 minut 32 vteřin. Výkonu dosáhl 1. srpna 1999 – www.guinnessworldrecords.com

Když je Vaše přání dostatečně silné, můžete nad hlavou držet i to, co může málokdo!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.