Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vznikla na pomoc lidem, kteří potřebují pomoc v nemoci tím, co nehradí zdravotní pojišťovny.

Naživu nás udržuje to, co dostaneme,
ale žijeme tím, co dáváme.

Až se nám jednou promítne celý náš život před očima, budeme hodnotit: to bylo dobré, tohle bych udělal jinak a lépe. Proč čekat? Můžeme si náš život promítnout teď a se změnami začít okamžitě!
Záleží na tom CO DĚLÁME, ale také na tom, JAK TO DĚLÁME.

Když se rozhodneme pěstovat nějakou rostlinu, nehledáme chybu v ní, když se jí nedaří. Hledáme chybu v sobě, co můžeme udělat lépe, aby mohla růst, kvést, plodit.
Celý život se snažíme něco pochopit – jediné, co je důležité v životě pochopit, je pochopit sám sebe, svoje pocity, svoje reakce na různé situace.

Dárek pro každý den,
dávejme lepšího sebe!

Máme dva obrovské dary, které nás mohou vynést ke hvězdám nebo s námi smýknout do bláta. První dar je PŘEDSTAVIVOST. Druhý dar je MOŽNOST VOLBY. Když se rozhodneme ctít moudrost přírody, dovolíme si popustit uzdu představám, tak potom už zbývá jenom správně zvolit. Nožem můžeme ukrojit chléb nebo někoho zabít. Ohněm můžeme někomu zapálit dům nebo si ohřát ruce.

Abychom se mohli stát velkými,
je třeba se stát nejprve malými.

Dovolit si snít jako děti, milovat jako děti, plakat jako děti, smát se jako děti, věřit jako děti, obdivovat jako děti, radovat se z maličkostí jako děti. Dovolme si stát se dětmi.
Dovolme si stát se OCEÁNEM. Každá kapka vody je jedinečná a velice důležitá. Svoji obrovskou sílu však získává jednotou s ostatními kapkami.
Pokud jste zvolili ten správný oceán, můžete dosáhnout každého cíle, můžete se těšit z cesty k cíli.
Dosáhnout cíle je stejně důležité jako prožívat na cestě k cíli ty nejrozmanitější zážitky. A ty budeme prožívat, když budeme ostatním dávat lepšího sebe. Vytvořme si tu nejkrásnější představu o sobě samotných a začněme tuto svoji představu naplňovat!

V našich srdcích je mnoho minulých, přítomných i budoucích generací, je v nich moudrost věků, je v nich láska, je v nich ŽIVOT.

Na začátku našeho krátkého psaní bychom chtěli poděkovat i za Románka všem klubákům za pomoc v akci KÁČA, která mile překvapila, potěšila a taky nám pomohla částečně řešit naši situaci.
Románek se narodil o několik týdnů dříve a jeho příchod na svět nebyl zrovna tak, jak by měl být. Musel o svůj život hned ze začátku bojovat. Tento boj vyhrál, ale až čas ukázal s jakými následky. Románek trpí dětskou mozkovou obrnou (DMO), je postižený tělesně i mentálně. Jeho zdravotní stav vyžaduje naši každodenní péči. Proto jsme byli nuceni začít řešit naši bytovou situaci a přizpůsobit vše jeho potřebám. Jedná se hlavně o zřízení bezbariérového vstupu a umístění svislé plošiny pro snadnější přepravu a další stavební úpravy v bytě. Románkovi je pět let, je to krásný, usměvavý kluk plný elánu do života. Jeho zdravotní stav se krůček po krůčku zlepšuje a z toho máme tu největší radost. Náš syn není první, ale bohužel ani poslední takto postižený, a proto bychom chtěli na závěr popřát všem rodičům a jejich handicapovaným dětem hodně zdraví a trpělivosti.
Ještě jednou díky Vám všem.
Ivana a Roman Fickovi, Morava

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.